شرکت سه گام ، اولین تولید کننده برس های صنعتی و سفارشی در ایران ، با بالاترین کیفیت

44981254 (021) 44982085 (021) 66726310 (021)

ورود / عضویت

۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۴ ساعت

برس های تخت بافته – Circular Knot Wire Brushes

برس های تخت بافته به جهت بافته شدن سیمهای ضخیم به یک دیگر یک برس زبر و خشن به حساب می آید جهت پاک کردن سطوح مختلف فلزی و سیمانی از زنگ و رنگ و سیمان ، زدودن اشک جوشکاری در لوله های خطوط انتقال نفت و گاز ،  . . . مورد استفاده اند . این مدل بر روی ماشینهایی با محور ثابت و همین طور دستگاههای فرزآهنگری قابل نصب بوده و با حداکثر دور 9000 دور بر دقیقه کار می نمایند.

سیم های قابل استفاده در این نوع برس فولادی (کربن استیل ) و استنلس استیل است .

اندازه های استاندارد این برس معمولا ازقطر 11.5 تا 17.5 سانتیمتربه ضخامت 1.5سانتیمتر می باشد . ابعاد غیر از این استاندارد نیز بنا به سفارش قابل تولید است .  تختتخت بافتهبرس سنگ رومیزیبرس خورشیدیابزاران eirtoolsسه‌شنبه 16 تیر 1394 ساعت 11:23

برس های کاسه ای افشان – Cup Wire Brushes

برس های کاسه ای افشان را به دلیل داشتن سیمهای افشان شده می توان برای مصارف پرداخت و صیقل دادن ،خشگیری، پلیسه گیری سطوح و همین طور زوایا مورد استفاده قرار داد  . این مدل بر روی ماشینهایی با محور ثابت و همین طور دستگاههای های فرزآهنگری قابل نصب بوده و با حداکثر دور 8500 دور بر دقیقه کار می نمایند.

سیم های قابل استفاده در این نوع برس فولادی (کربن استیل ) و استنلس استیل ، ، برنجی ، سیلیکون کارباید ، پرلون ، نایلون ، موی طبیعی است .

اندازه های استاندارد این برس معمولا ازقطر 7.5 تا 15 سانتیمترمی باشد . ابعاد غیر از این استاندارد نیز بنا به سفارش قابل تولید است . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *